Bitcoin ETF'i İçin Süre Daralıyor: Onaylanırsa Ne Olur? – Kripto ManşetBybit Türkiye’nin katkılarıyla gerçekleşen Kripto Manşet’in bu bölümünde Bitcoin ETF’leri konusuna geniş yer ayrılıyor. Bitcoin ETF’leri son zamanlarda piyasada takip edilen ilk gündem maddesi haline geldi. Önümüzdeki günlerde SEC’nin en azından Bitcoin vadeli kontratlarına dayalı bir ETF’e onay verebileceği belirtiliyor.

Kripto Manşet’te geride kalan haftanın gündem analizi yapılıyor, sorular yanıtlanıyor.

100 dolara varan ödüllerle Bybit’e kaydolmak için:


Clickbank Promo Tools

YASAL UYARI

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

#bitcoinetf #bitcoin #etf

source

2 thoughts on “Bitcoin ETF'i İçin Süre Daralıyor: Onaylanırsa Ne Olur? – Kripto Manşet

 • April 10, 2022 at 3:00 pm
  Permalink

  Çok seviyeli sohbet ve aydinlatici bilgiler, sizi dinlemekten keyif aliyorum, Akademik sohbetlerinizin devamini dilerim.

  Reply
 • April 10, 2022 at 3:00 pm
  Permalink

  Sıkıldık artık ne olacaksa olsun biran önce dağılsın para altlara artık.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: